

Гачок подвійний на торгову сітку 150 мм D3 мм
Подвійні торгові гачки використовуються для різноманітних товарів, що робить їх невід'ємною частиною для організації торгового простору. Такі гачки розміщують на сітчастому торговому обладнанні: стелажі, стенди, сітки з діаметром дроту до 4.5 мм.
Подвійний гачок має пряму робочу поверхню для розміщення продукції та дугу, підняту догори для захисту товару від падіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ГІД-ТО |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гачки |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Навісний |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 128 мм |
| Довжина робочої поверхні | 150 мм |
| Діаметр дроту | 3.0 мм |
| Тип зварювання | Точкова |
| Покриття | Порошкова фарба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9,45 ₴
- Спосіб упаковки: Акція діє за умови покупки від 100 штук



