
Гачок одинарний на перфорацію 150 мм D4, чорний
Створення привабливого і функціонального торгового простору відіграє вирішальну роль у задоволенні потреб клієнта і збільшенні продажів.
Гачки одинарні для перфорованих панелей стали невід'ємним елементом у торгівлі, забезпечуючи ефективне використання вертикального простору для відображення товарів.
Використання гачків у торговельному залі забезпечує легкий доступ і можливість вибрати або порівняти товар.
Даний вид одинарних гачків для перфорації з кроком 30 мм.
Під замовлення можливе виготовлення гачків для перфорованих панелей з кроком 40 і 50 мм.
Інформація для прорахунку пересилки 100 шт гачків Новою Поштою, Укрпоштою або Делівері:
1 місце: 35х30х10 - 3,1кг
Просимо звернути увагу, що габаритні розміри можуть трохи відрізнятись.
Сітчасте торгівельне обладнання за цінами виробника. Оформлюємо замовлення та постачаємо товар в усі регіони України. Розроблюємо та виготовляємо сітчасте торгівельне обладнання на замовлення. За детальною інформацією про умови співробітництва та товари, звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ГІД-ТО |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гачки |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина робочої поверхні | 150 мм |
| Крок перфорації | 30 мм |
| Діаметр дроту | 4 |
| Покриття | Порошкова фарба |
- Ціна: 9,13 ₴



