Полиця під колготи 4 кишені на сітку (ПС-4)
Полиця навісна для продажу колгот є елементом торгового обладнання, яке допоможе створити привабливу вітрину для вашого магазину.
Виріб виготовлений у вигляді цільної конструкції і зроблений з якісного сталевого дроту - це забезпечить надійну підтримку товару, гарантуючи довгий термін служби.
Вага виробу становить 330 грамів, але при цьому максимальне навантаження можливе до 3 кілограмів.
Торгова навісна полиця складається з чотирьох комірок під товар і гачків для кріплення до сітки.
Сітчаста полиця дає змогу ефективно використовувати вертикальний простір, звільняючи місце для інших товарів. Використання кількох таких елементів дасть змогу створити надійну, містку і привабливу вітрину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ГІД-ТО |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Полиця |
| Призначення | Для одягу |
| Тип встановлення обладнання | Навісний |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 490 мм |
| Вага | 0.33 кг |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Глибина кишені | 65 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Покриття | Порошкова фарба |
- Ціна: 95 ₴







Відправка з 20 червня 2026
