Кошик
369 відгуків
Через нестабільний курс $ уточнюйте ціну перед покупкою.
Виробник торговельного обладнання
+380 (96) 916-73-19
+380 (95) 692-96-59

Стійки для шапок

В даному розділі представлені стійки для шапок. Зручним для презентації товару є настільні і підлогові стійки під шапки, які оптимізують торговельний процес, спрощують доступ покупців до головних уборів при перегляді і покупці. Для або трикотажних в'язаних шапок призначені вертушка для головних уборів, які комплектуються спеціальними кронштейнами. В даному розділі ви можете купити стійку для шапок і інші види торговельного обладнання для головних уборів:

  • Стійка під шапки настільна «Гвоздика»
  • Стійка для кепок підлогова «Ромашка»
  • Кронштейн - гачок під шапку і кепки;
  • Вішалка для головних уборів і шарфів;

Для здійснення покупки стійки, для головних уборів, не забувайте враховувати особливості ваших товарів. Широкий асортимент конструкцій та комплектуючих у вигляді дисплеїв з кронштейнами під шапки, кронштейнів і наважок дозволять вам обладнати торговельну точку з максимальною зручністю для покупців. Стійка для кепок розроблений і виготовлений для установки в приміщеннях магазинів і вуличних торгових точках. Виріб має полімерний захисний шар білого кольору, яка наноситься методом порошкового фарбування.

Для того, щоб вам було простіше підібрати необхідне обладнання, на кожній сторінці ми розмістили докладні технічні характеристики і фотосхеми конструкцій з зазначенням значень. Наші фахівці допоможуть у виборі та проінформують про умови купівлі та співпрацю. Компанія ГІД приймає замовлення на індивідуальну розробку і виготовлення сітчастого торгівельного обладнання під замовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner