Кошик
378 відгуків
Через нестабільний курс $ уточнюйте ціну перед покупкою.
Виробник торговельного обладнання
+380 (96) 916-73-19
+380 (95) 692-96-59

СТОЙКИ ТОРГОВЕЛЬНІ для взуття, окулярів, шапок, одягу

Сітчасте торгове обладнання представлене в даному розділі нашого інтернет-магазину призначене для презентації та продажу різного спектру товарів. Даний вид торгового обладнання включає в себе стійки обертаються підлогові, обертові стійки настільні, сітчасті дисплеї підлогові, сітчасті дисплеї навісні, сітчасті стелажі, сітчасті корзини металеві, сітчасті полиці, торгові кронштейни і гачки. Всі конструкції розроблені для установки в торгових залах магазинів, і на вуличних торгових точках.
Изделия изготовлены из качественных материалов, металлической трубы высокого класса прочности и столистной проволоки различного диаметра сечения. Все металлические части конструкций окрашиваются в стандартный белый цвет, а так же в чёрный цвет и металлик. Окраска происходит методом порошкового нанесения пигмента на изделие с последующей термической обработкой.
Все конструкции представленные в нашем интернет-магазине изготавливаются и проходят процесс сборки на нашем собственном производстве в городе Харьков.
Выполняем так же індивідуальні замовлення на виготовлення та поставку сітчастого торгового обладнання. Відправляємо продукцію по всій території України поштовими перевізниками.
Кваліфіковані менеджери нашої компанії завжди готові відповісти на ваші питання і допоможуть Вам підібрати варіанти торгівельного обладнання під ваші потреби.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner